Obchodujte s kryptoměnami na bezpečném poli TeleTrade

Požadavek zpoždění

Chápu a přijmím Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s tím, aby mé jméno a kontaktní údaje, které mají být zpracovány, byly společnosti TeleTrade a zvyklí mě kontaktovat
Obchodujte s kryptoměnami se společností TeleTrade – regulovaným broker v EUNabízíme vám následující možnosti
 • BTCUSD Bitcoin vs US Dollar
 • BCHUSD Bitcoin Cash vs US Dollar
 • LTCUSD Litecoin vs US Dollar
 • ETHUSD Ethereum vs US Dollar
 • DSHUSD Dashcoin vs US Dollar
 • XMRUSD Monero vs US Dollar
 • XRPUSD Ripple vs US Dollar
 • ZECUSD ZCash vs US Dollar

Pro více informací, prosím zanechte přihlášku!

 • Co jsou to kryptoměny?

  Kryptoměny – digitální měny, působící bez zásahu banky nebo jiné finanční instituce.

 • Proč obchodovat kryptoměny se společností TeleTrade?

  TeleTrade je regulovaný obchodník s cennými papíry v EU s rozsáhlým geografickým zastoupením, který působí na trhu již více než dvě desetiletí, zaručuje 100% spolehlivou brokerskou činnost. TeleTrade je držitelem mnoha ocenění od významných finančních institucí ve světě.

  Více důvodů proč začít obchodovat kryptoměny už dnes s TeleTrade:

  • — Velký výběr kryptoměn
  • — Podrobná analytika
  • — Multijazyčná služba podpory klientů 24/5
 • Co je to (Bitcoin)?

  Bitcoin (BTC) je první digitální měnou. Byl vytvořen v roce 2009 Satoshi Nakamoto, který světu představil koncepci kryptoměn. BTC je vytvářen tvz. Řetězci ( Blockchain) a dále se dělí na jednotlivé články řetězu (chain).

 • Co je to Bitcoin Cash?

  Bitcoin Cash (BCH) – je zdokonalená verze Bitcoinu, která byla uvedena 1. srpna 2017, což vedlo k vytvoření nových řetězců s rozdílnými pravidly.

 • Co je to Dashcoin?

  Dashcoin (DSH) – je kryptoměna, která je odvozena od Bicoinu a je zaměřena na to, že poskytuje obchodníkům rychlejší a více anonymní transakce. Dashcoin byl vyvinut s cílem vyřešit některé slabé stránky Bitcoinu.

 • Co je to Ethereum Classic?

  Ethereum Classic (ETC)je decentralizovaná platforma typu open source, která pracuje na bázi smart smlouvy. Jinak řečeno, aplikace, která běží přesně tak, jak je naprogramována, bez možnosti pozastaveni práce, cenzury, podvodu nebo zásahu ze strany třetích stran.

  Ethereum Classic – vylepšený zdrojový blockchein Ethereum, typická verze uložení neupravené historie, bez vnějšího zásahu a subjektivní změny transakcí.

 • Co je to Ethereum?

  Ethereum (ETH) – decentralizovaná softwarová platforma, poskytující příležitost pro rozvoj smart smluv (- site scripting) a Distributed Applications (DApps – distribuované aplikace), která funguje bez pozastaveni práce, podvody, řízení nebo zásahu ze strany třetích stran.

  Ethereum – je to něco víc než jen platforma, je to také programovací jazyk (Turing-complete), který je spuštěn na blockcheinu a pomáhá vývojářům při vytváření a publikování distribuovaných aplikací. Spektrum možných aplikací Ethereum je velmi široký.

 • Co je to Litecoin?

  Litecoin (LTC byl vytvořen Charlie Lee, absolventem Massachusettského technologického institutu a je bývalý inženýr Google – na základě modelu bitcoinu. Litecoin se liší od bitkoinu takovými aspekty, jako je rychlejší tempo vytváření bloků a použití, schémat a důkazů o provedení práce na základě scrypt.

  Litecoin je založen na globální platební síti open source, která není kontrolována žádným ústředním orgánem.

 • Co je to Monero?

  Monero (XMR) – kryptoměna open source, vytvořena v roce 2014, s důrazem na soukromí, decentralizaci a variability. Spolehlivost a soukromí je chráněno s použitím speciálního druhu kryptografie.

 • Co je to Ripple?

  Ripple (XRP) byl vytvořen v roce 2012, jeho tvůrci jsou Chris Larsen a Jed McCaleb. Ripple funguje jako, kryptoměna stejně jako digitální platební síť pro finanční transakce.

 • Co je to ZCash?

  Zcash (ZEC) – kryptoměna s decentralizované blokcheinem, který poskytuje vyšší úroveň anonymity a ochrany osobních údajů pro uživatele kryptoměn a jejich transakcí.

Méte DOTAZY?

Náš vícejazyčný tým zákaznické podpory je připraven pomoci vám 24/5 v jakékoli fázi vašeho obchodu.

Výstraha před rizikem: TeleTrade-DJ International Consulting Ltd je registrována a sledována v souladu s EEA všech členských státech EU, provozuje v souladu s trhy finančních nástrojů (MiFID). Podívejte se prosím na následující odkaz pro další informace o naší registraci v ČR: Česká národní banka. TeleTRADE-DJ International Consulting Ltd je registrována jako kyperská investiční společnost (CIF) pod registračním číslem HE272810 a je držitelem licence od Kyperské komise pro cenné papíry (CySEC) číslo 158/11.

Kryptoměny jsou extrémně volatilní a jejich cena se může náhle změnit z takových důvodů, jako jsou dočasný nedostatek likvidity na trhu, zprávy týkající se změn regulačního systému nebo problémy s těžební infrastrukturou. Společnost TeleTrade poskytuje kotace a realizuje objednávky pro instrumenty CFD na kryptoměny pouze během týdne od pondělí do pátku, ale k zásadním změnám cen na trhu může docházet i během víkendů. Ceny kryptoměn se nemusí při tvorbě opírat o tradiční fundamenty. Uvedené faktory způsobují, že obchodování s kryptoměnovými instrumenty podléhá zvýšenému riziku, které může v krátkém časovém období způsobit významné ztráty, a proto nemusí být vhodné pro retailové klienty, kteří nemají dostatečné znalosti o tomto konkrétním produktu. Deriváty kryptoměn nepodléhají směrnici MiFID ani neexistuje zvláštní právní rámec EU, který by reguloval obchodování s těmito produkty nebo zajišťoval zvláštní ochranu v rámci fondu pro odškodnění investorů.